Certiport Authorized Testing Center

Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Ceriport

Centrum Szkolenia CAD

Certiport Authorized Testing Center

Jako centrum egzaminacyjne CATC ośrodek pomaga wykładowcom i słuchaczom ocenić i zweryfikować ich umiejętności, poprzez zapewnienie dostępu do egzaminów certyfikacyjnych dotyczących produktów firmy Autodesk: Autodesk Certified User (ACU)
oraz Autodesk Certified Professional (ACP). Certyfikacja Autodesk stanowi dowód doświadczenia i specjalistycznej wiedzy, uznawanej przez pracodawców i klientów z całego świata. Poprzez udział w programie certyfikacji projektanci i inżynierowie mogą poświadczyć swoje umiejętności i w ten sposób przyspieszyć swój rozwój zawodowy oraz zwiększyć wydajność w pracy ze specjalistycznym oprogramowaniem.

ppłk rez. dr inż. Jacek Warchulski

Kierownik Centrum Szkolenia CAD

W ramach statusu Certiport Authorized Testing Center oferujemy certyfikację z zakresu oprogramowania firmy Autodesk na poziomie ACU (Autodesk Certified User) oraz ACP (Autodesk Certified Professional). Rodzaj i zakres egzaminów certyfikacyjnych przedstawiony jest na poniższej stronie:

Certiport to dostawca uznnej na całym świecie certyfikacji w zakresie IT. Współpracuje z partnerami z ponad 50 krajów na wszystkich kontynentach i jest obecny w ponad 12 tys. ośrodków szkoleniowych i testowych na całym świecie. Ponad 10 mln użytkowników posiada certyfikat Certiport, które są doskonałym impulsem dla rozwoju osobistego oraz rozwoju własnej kariery.

Wydanie certyfikatów związanych z działalnością Centrum Egzaminacyjnego Certiport jest możliwe po utworzeniu przez Zdającego indywidualnego konta w witrynie firmy Certiport:

Don't Be Shy. Get In Touch.

Jeśli jesteś zainteresowany egzaminami, to prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Pin It on Pinterest